Juniorzy starsi: Wysokie zwycięstwo z Karoliną Jaworzyna Śląska

W dniu dzisiejszym została rozegrana druga kolejka spotkań ligi okręgowej juniorów starszych. Tym razem drużynie przeciwnej udało dojechać się na spotkanie i mecz mógł dojść do skutku. Po emocjonujących dziewięćdziesięciu minutach podopieczni trenera Piotra Paska, mogli cieszyć się ze zwycięstwa nad Karoliną Jaworzyna Śląska. Mecz zakończył się wynikiem 8:2.

Zdjęcia z meczu: Piast Nowa Ruda - Karolina Jaworzyna Śląska

Bramki: 3' Seweryn Sarkowicz, 28' Jakub Skowronek, 36' Przemysław Stelmach, 47' Seweryn Sarkowicz, 65' Bartosz Wardak, 68' Jakub Skowronek, 80' Jakub Skowronek, 82'Jakub Skowronek.

Skład: Kacper Piękoś, Łukasz Słabowski (75' Piotr Radzik), Grzegorz Fagasiński (60' Mateusz Musik), Mateusz Natkaniec, Jacek Buryn, Kamil Wojtoszek (46' Dawid Salbierz), Przemysław Stelmach (46' Bartosz Wardak), Seweryn Sarkowicz, Patryk Kołat (46' Michał Ramza), Jarosław Bagiński (80' Krystian Bolek), Jakub Skowronek.

Zjednoczeni Żarów - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0:8
Polonia Ząbkowice Śląskie - Unia Bogaczowice 3:0