Wygrywamy w Jedlinie! Awans seniorów do IV ligi!

Seniorzy wygrywają w Jedlinie 0:5! Bramki dla naszego zespołu strzelali Piotr Pasek (dwie), Grzegorz Szczudłowski (dwie) i Łukasz Kamiński! Wygrana w starciu z drużyną z Jedliny i potknięcie zespołu Nysy Kłodzko w pojedynku z LKS Gola Świdnicka zdecydowało o zajęciu przez nasz zespół pierwszego miejsca w tabeli, a co za tym idzie o awansie do IV ligi dolnośląskiej!

Galeria zdjęć z meczu: Zdrój Jedlina Zdrój - Piast Nowa Ruda

Bramki: 27' Piotr Pasek, 62' Łukasz Kamiński, 63' Piotr Pasek, 75' Grzegorz Szczudłowski, 86' Grzegorz Szczudłowski.

Skład: Dawid Turkowicz, Rafał Lis, Krzysztof Stasiński (79' Jacek Bala), Rafał Bolisęga (89' Arkadiusz Kołodziejczyk), Daniel Sekuła, Artur Osicki, Dawid Kęska, Marcin Wacławik (64' Grzegorz Szczudłowski), Jarosław Bagiński (74' Seweryn Sarkowicz), Piotr Pasek (87' Mateusz Styrczula), Łukasz Kamiński.

Unia Bardo - Victoria Świebodzice 3:0
LKS Bystrzyca Górna - Skalnik Czarny Bór 4:2