Zapowiedź: Czas na Jeżów Sudecki

Już jutro (26.08) swój mecz w ramach trzeciej kolejki IV ligi dolnośląskiej rozegra drużyna seniorów. Będzie to drugie spotkanie naszej drużyny przed własną publicznością. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna Lotnik Jeżów Sudecki. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Zespół z Jeżowa Sudeckiego to również beniaminek IV ligi dolnośląskiej, w poprzednim sezonie zespół rozgrywał swoje mecze na boiskach klasy okręgowej seniorów w okręgu jeleniogórskim. Lotnik w trzydziestu spotkaniach zdobył sześćdziesiąt pięć punktów, wygrywając dwadzieścia spotkań, remisując pięć i doznając pięciu porażek - wyprzedzając o jeden punkt, drugi w tabeli Twardy Świętoszów.

Pojedynek z naszym zespołem będzie pierwszym wyjazdowym spotkaniem naszych przeciwników w tegorocznej edycji rozgrywek IV ligi dolnośląskiej. W dotychczas rozegranych dwóch kolejkach nasi przeciwnicy zdobyli trzy punkty. W pierwszej kolejce ulegli Zjednoczonym Żarów 2:3, a w drugiej zwyciężyli Chrobry II Głogów 4:2.

Zestaw par trzeciej kolejki IV ligi dolnośląskiej (26.08.2015 godzina 17:00):

Chrobry II Głogów - Zjednoczeni Żarów
Piast Nowa Ruda - Lotnik Jeżów Sudecki