Zapowiedź sobotnio-niedzielnych spotkań!

W najbliższy weekend swoje spotkania rozegrają wszystkie grupy rozgrywkowe - począwszy od orlików kończąc na seniorkach i seniorach. Poniżej prezentujemy pełen rozkład meczów!

W sobotę czeka nas aż pięć spotkań z udziałem drużyn KS Piast Nowa Ruda. Jako pierwsi na boisku zameldują się: seniorki, młodziki i trampkarze. Ich mecze rozpoczną się punktualnie o godzinie 11:00.

Młodziki swoje drugie spotkanie ligowe rozegrają na własnym stadionie, a ich rywalem będzie Śnieżnik Domaszków. W obu drużynach panują odmienne nastroje - w poprzedniej kolejce Noworudzianie rozbili 1-9 Pogoń Duszniki Zdrój, a ich najbliższy rywal uległ 0-8 Zamkowi Gorzanów.

Trampkarze, dla których będzie to trzecie ligowe spotkanie (porażka 3-0 z Unią Złoty Stok oraz wygrana 18-0 ze Ślężą Ciepłowody), zagrają na wyjeździe ze Spartą Ziębice - jedna wygrana (15-0 ze Ślężą Ciepłowody).

Dla seniorek (porażka 10-1 z UKS Bielawianka Bielawa i remis 2-2 ze Stalą Świdnica) będzie to trzecia kolejka rozgrywek III ligi. Piłkarki pojadą do Konar, gdzie zagrają z POLBOTO Grom Udanin (remis 0-0 ze Stalą Świdnica i porażka 7-0 z Orlikiem Jelenia Góra).

Dwie godziny później swoje starcie rozpoczną juniorzy młodsi. Ich wyjazdowym rywalem będzie Nysa Kłodzko, która w pierwszej kolejce wygrała 6-1 z Kryształem Stronie Śląskie. Noworudzianie również mają trzy punkty na koncie - zwycięstwo 8-0 nad Orlętami Krosnowice.

O godzinie 16:00 na ul. Sportową powrócą seniorzy KS Piast Nowa Ruda! Ich rywalem będzie Skalnik Czarny Bór. Noworudzianie liderują w tabeli z kompletem zwycięstw (2-3 Włókniarz Kudowa Zdrój, 3-4 LKS Gola Świdnicka, 1-2 Unia Bardo, 2-4 Unia Złoty Stok, 0-2 Karolina Jaworzyna Śląska). Najbliższy rywal nie radzi sobie tak dobrze: jedno zwycięstwo (3-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki) i trzy porażki (1-0 Iskra Jaszkowa Dolna, 2-3 Victoria Świebodzice, 1-0 Nysa Kłodzko).

W niedzielę o godzinie 11:00 na wyjeździe zagrają orliki, których rywalem będzie Iskra Jaszkowa Dolna. Młodzi zawodnicy Piasta w poprzedniej kolejce zremisowali 4-4 z Orlikiem I Kłodzko, a ich rywale wysoko przegrali (12-0) z Orzeł I Ząbkowice Śląskie.

Godzinę później, również na wyjeździe, zagrają juniorzy starsi. Będzie to starcie drużyn z dwóch przeciwnych końców tabeli. Piast, który jest liderem z trzema zwycięstwami (2-5 MKS Szczawno Zdrój, 5-0 Piławianka Piława Górna, 2-1 Orzeł Mąkolno) i jednym remisem (2-2 UKS Bielawianka Bielawa), zagra z ostatnią Karoliną Jaworzyną Śląską, która wszystkie dotychczasowe spotkania przegrała (3-4 Iskra Jaszkowa Dolna, 9-0 Victoria Świebodzice, 1-6 Nysa Kłodzka).