Nowe piłkarki w zespole!

W drużynie KS Piast Nowa Ruda w rundzie wiosennej zagrają cztery nowe piłkarki, których sylwetki prezentujemy poniżej.

Marzena Kurek -urodzona 3 grudnia 1987 roku. W drużynie KS Piast Nowa Ruda trenuje od stycznia. Wystąpiła w jednym spotkaniu towarzyskim. Jest zawodniczką usposobioną ofensywnie. Może grać zarówno w pomocy, jak i ataku.

Weronika Filipek -urodzona 2 lipca 1986 roku. W drużynie KS Piast Nowa Ruda trenuje również od stycznia i także wystąpiła w jednym spotkaniu towarzyskim. Może grać zarówno w obronie, jak i pomocy.

Katarzyna Szafran -urodzona 14 grudnia 2000 roku. Podobnie, jak Marzena i Weronika trenuje od stycznia i także ma już za sobą debiut w spotkaniu towarzyskim. Jej naturalną pozycją jest obrona.

Angela Stróż- urodzona 12 stycznia 1999 roku. Trenuje z drużyną od stycznia, ale swój debiut miała podczas charytatywnego turnieju "Gramy dla Radka". Zagrała także w jednym spotkaniu towarzyskim. Podobnie, jak Kasia, gra na obronie.

Cztery piłkarki są pierwszymi wzmocnieniami noworudzkiego zespołu przed rundą wiosenną. Kolejne dziewczyny wkrótce powinny dołączyć do szeregów Piasta.

WITAMY NOWE PIŁKARKI NA POKŁADZIE!

ŻYCZYMY POWODZENIA ORAZ SAMYCH SUKCESÓW!