Znany terminarz rundy wiosennej III ligi kobiet!

Znany jest już terminarz rundy wiosennej III ligi kobiet, w której piłkarki KS Piast Nowa Ruda będą próbowały poprawić swoje wyniki z rundy jesiennej.

Runda wiosenna rozpocznie się w weekend 11/12 kwietnia. Wówczas Noworudzianki będą gościły na własnym boisku Bielawiankę Bielawa. Oprócz tego spotkania, w Nowej Rudzie będzie można obejrzeć jeszcze trzy mecze zawodniczek Piasta - z Polboto Grom Udanin (25/26 kwietnia), z AZS PWSZ II Wałbrzych (2/3 maja) oraz z KS Jedliną Zdrój (30 maja/1 czerwca).

Ponadto, kobiecą drużynę Piasta czekają także trzy spotkania wyjazdowe - ze Stalą/Polonią Świdnica (18/19 kwietnia), z Orlikiem Jelenia Góra (16/17 maja) oraz z Victorią Aglomeracją Wałbrzyską (13/14 czerwca).

Pełen terminarz rundy wiosennej III ligi kobiet można znaleźć TUTAJ.

Przypominamy, że piłkarki Piasta są w trakcie przygotowań do powrotu na III-ligowe boiska. Na ten moment drużyna rozegraładwa sparingi, a w planach są kolejne 2-3. Należy spodziewać się także wielu zmian kadrowych. Obecnie na testach przebywa pięć zawodniczek, a wkrótce mają dołączyć jeszcze dwie.