Remis w Bielawie.

Drużyna juniorów starszych wywalczyła jeden punkt na trudnym terenie w Bielawie. Podopieczni trenera Leszka Kasprzyka zremisowali z Bielawianką 2:2, chociaż do 92 minuty spotkania przegrywali 2:1. Bramkę na wagę remisu strzelił Jacek Buryn popisując się pięknym strzałem z rzutu wolnego z około 40 metrów! Pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzelił w 32 minucie Mateusz Czarny.

Na początku spotkania nasz zespół dominował na boisku i stwarzał wiele sytuacji do strzelenia bramki, jednak z czasem gra obu zespołów wyrównała się. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Piasta. Zawodnik Bielawianki sfaulował naszego zawodnika w narożniku boiska. Sędzia podyktował rzut wolny. Przemek Stelmach zagrał piłkę wprost na głowę Mateusza Czarnego, który wpakował ją do siatki. Niespełna siedem minut później wyrównuje Piotr Prokop.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, a gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. W 60 minucie jeden z naszych obrońców zagrywa ręką w polu karnym. Sędzia główny dyktuje rzut karny dla Bielawianki, który pewnie wykorzystuje Damian Chmielewski. Od tej chwili gra naszego zespołu staje się bardzo nerwowa i za wszelką cenę staramy się zaliczyć wyrównujące trafienie. Kiedy wydaje się, że mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy, w doliczonym czasie gry sędzia dyktuje rzut wolny ok. 40 metrów od bramki rywala. Do piłki podchodzi Jacek Buryn i strzela fantastycznego gola na wagę remisu.

Bramki: 39' Piotr Prokop, 60' Damian Chmielewski (karny) - 32' Mateusz Czarny, 90+2' Jacek Buryn.

Skład: Wojciech Banach, Jarosław Bagiński, Jacek Buryn, Mateusz Czarny, Grzegorz Fagasiński (75' Gracjan Urbański), Karol Blacha (46' Krystian Borek), Marcin Kamiński, Przemysław Stelmach, Bartosz Kowalski, Paweł Arciszewski, Kamil Wojtoszek (68' Krystian Wróbel).

Żółta kartka: 90' Krystian Borek.