Kolejne zwycięstwo seniorów!

Kolejne trzy punkty może dopisać do swojego konta drużyna seniorów. Podopieczni trenera Karola Ulatowskiego zwyciężyła na wyjeździe Karolinę Jaworzyna Śląska 0:2. Bramki dla naszego zespołu strzelali Przemek Kudryk i Dominik Stasiński.

Seniorzy od początku spotkania starali narzucić swój styl gry, jednak jako pierwsi strzał na bramkę oddali gospodarze. Już w trzeciej minucie spotkania napastnik Karoliny minął linię obrony i próbował strzelać, jednak jego strzał pewnie obronił Gasiński. Niespełna dwie minuty później ten sam zawodnik strzela obok słupka. Na odpowiedź naszych zawodników nie trzeba było długo czekać. W 9 minucie Stasiński urywa się obrońcom jednak jego strzał trafia wprost w ręce bramkarza gospodarzy. W 18 minucie doskonałą sytuację zmarnował zawodnik Karoliny, który wyszedł sam na sam z Gasińskim, jednak posłał piłkę półtora metra obok prawego słupka. Od tego momentu gra toczyła się głównie w środku pola. W 34 minucie spotkania kolejną doskonałą sytuację miał Stasiński. Nasz zawodnik przelobował bramkarza, ale czujnością w tej sytuacji wykazał się obrońca gospodarzy, który wybił piłkę poza boisko. Niespełna minutę później szansę na zdobycie gola marnują gospodarze. Jeden z zawodników minął obrońców i zagrał prostopadłą piłkę do kolegi z drużyny, który minimalnie spudłował.

Druga połowa spotkania wyglądała podobnie jak pierwsza. Zawodnicy obu drużyn starali się za wszelką cenę strzelić bramkę. Sztuka ta udała się w 73 minucie, kiedy to Przemkowi Kudrykowi udaje się pokonać bramkarza gospodarzy. Trzy minuty później ten sam zawodnik mija obrońców i zagrywa prostopadle do Dominika Stasińskiego, który pięknym strzałem pakuje piłkę do siatki. W 84 minucie Andrzej Marks i zawodnik Karoliny zostają ukarani drugą żółtą kartką, a w konsekwencji opuszczają boisko. Od tego momentu gra przenosi się w środkową strefę boiska. W końcówce spotkania zawodnicy Karoliny mieli jeszcze szansę na honorowe trafienie jednak piłka przelatuje obok słupka.

Bramki: 73' Przemysław Kudryk, 76' Dominik Stasiński.

Skład: Dominik Gasiński, Ernest Polak, Rafał Bolisęga, Mateusz Czechowicz, Rafał Lis, Artur Osicki (90+1' Karol Blacha), Dawid Kęska (86' Daniel Sekuła), Andrzej Marks, Przemysław Kudryk, Łukasz Kamiński (90' Grzegorz Szczudłowski), Dominik Stasiński (84' Mateusz Kałwak).

Żółte kartki: 29' Andrzej Marks, 84' Andrzej Marks, 90' Przemysław Kudryk, 90+1' Artur Osicki.