Trzy punkty w Bolesławcu.

Pierwsza drużyna seniorów wygrała na wyjezdzie BKS Bobrzanie Bolesławiec 1:2 (0:1). Bramki dla naszego zespołu strzelali w 36' Kamil Kowalski i 68' Ernest Polak, a dwie asysty zaliczył Marcin Wacławik.

Pierwsza połowa spotkania należała do zawodników Piasta. Już od pierwszej minuty, nasi zawodnicy rozpoczęli oblężenie bramki gospodarzy. Sytuacji do objęcia prowadzenia było wiele. Najpierw w 6 minucie, rzutu wolnego sprzed pola karnego nie wykorzystuje Marcin Wacławik., Niespełna minutę później do bramki Bartosza Bochni trafił Rafał Lis, jednak arbiter główny spotkania odgwizdał pozycję spaloną. W 24 minucie bliski strzelenia bramki był Łukasz Kamiński, jednak nasz napastnik posłał piłkę obok pustej bramki. W 34 minucie pierwszą groźną akcję zanotowali gospodarze. Jeden z zawodników BKS-u wykonując rzut wolny trafił prosto w mur utworzony przez naszych zawodników. Futbolówka odbiła się prosto pod nogi innego z zawodników gospodarzy, który posłał ją tuż nad poprzeczką. W 36 minucie objęliśmy prowadzenie w meczu za sprawą Kamila Kowalskiego, który strzałem po długim słupku wpakował piłkę do bramki. W 42 minucie kolejną doskonałą sytuację zmarnował Łukasz Kamiński, który trafił w słupek, a tuż przed przerwą Dawid Kęska posłał futbolówkę minimalnie nad poprzeczką.

Na początku drugiej połowy sytuacja na boisku nie uległa zmianie, a nasi zawodnicy w dalszym ciągu nadawali ton grze. W 62 minucie za drugą żółtą kartkę w spotkaniu, boisko musiał opuścić Marcin Głowacki. W 68 minucie drugą bramkę dla naszego zespołu strzelił kapitan drużyny – Ernest Polak, który wykorzystał podanie Marcina Wacławika. W 70 minucie mogliśmy prowadzić już 0:3, jednak wychodzący sam na sam z bramkarzem Kamil Kowalski, oddał strzał prosto w Bochnię. Piłka odbiła się od bramkarza i trafiła wprost pod nogi Łukasza Kamińskiego, jednak nasz napastnik posłał ją obok bramki gospodarzy. W 80 minucie kolejną dogodną sytuację zmarnował Kowalski. W 83 minucie Dominik Stasiński, zagrał do dobrze ustawionego w polu karnym Łukasza Tracza, jednak jego strzał został zablokowany przez jednego z obrońców. W 87 minucie błąd naszych obrońców wykorzystał Piotr Dzięgleski, który precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał Dominika Gasińskiego. W doliczonym czasie gry do bramki gospodarzy mógł trafić jeszcze Łukasz Tracz, lecz jego strzał pewnie obronił bramkarz BKS-u.

Bramki: 87' Piotr Dzięgleski36' Kamil Kowalski (asys. Marcin Wacławik), 68' Ernest Polak (asyst. Marcin Wacławik)

BKS: Bartosz Bochnia, Marcin Głowacki, Krzysztof Janicki, Bartłomiej Zapiór, Michał Borzymek, Damian Dobiech (70' Bartosz Bernacki), Kacper Wojciechowski, Piotr Dzięgleski, Mateusz Janczyszyn, Patryk Długosz, Michał Furmanek (48' Emmanuel Ohagwu).

Piast: Dominik Gasiński, Ernest Polak, Artur Osicki (84' Daniel Sekuła), Rafał Lis, Krzysztof Konowalczyk, Dawid Kęska, Marcin Wacławik (73' Dominik Stasiński), Michał Wojtal, Jacek Cebulski (68' Łukasz Tracz), Kamil Kowalski (82' Rafał Bolisęga), Łukasz Kamiński.

Żółte kartki: 12' Krzysztof Konowalczyk, 60' Artur Osicki, 85' Łukasz Kamiński.

Czerwona kartka: 62' Marcin Głowacki (po dwóch żółtych)