Zapowiedź: Seniorzy jadą do Bolesławca.

Już jutro (22.08) swój mecz w ramach drugiej kolejki IV ligi dolnośląskiej rozegra pierwsza drużyna seniorów. Będzie to pierwsze wyjazdowe spotkanie naszej drużyny w tegorocznych rozgrywkach. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna BKS Bobrzanie Bolesławiec. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Zespół z Bolesławca poprzedni sezon również rozegrał na boiskach IV ligi dolnośląskiej. W trzydziestu spotkaniach zdobył pięćdziesiąt jeden punktów, wygrywając piętnaście spotkań, remisując sześć i doznając dziewięciu porażek. Bobrzanie zakończyli sezon na wysokim piątym miejscu.

W porównaniu do poprzedniego sezonu w zespole naszych przeciwników zaszło wiele zmian personalnych. Z uwagi na dobry sezon 2014/15, ośmiu graczy pożegnało się z zespołem, a dwóch innych nie podjęło treningów. W ich miejsce w drużynie pojawiły się nowe twarze: bramkarz Bartosz Bochnia (LKS Ocice), obrońca Marcin Głowacki (GKS Warta Bolesławicka), pomocnicy Eryk Kliwak (Twardy Świętoszów - powrót z wypożyczenia), Michał Furmanek (LKS Stary Śleszów), Mateusz Janczyszyn (Leśnik Osiecznica) oraz napastnik Jakub Piekarz (Chrobry Nowogrodziec). W zespole występować będą także wyróżniający się juniorzy BKS-u Bolesławiec - pomocnicy Bartosz Bernacki i Damian Dobiech.

Start tegorocznych rozgrywek nie był udany dla BKS-u. Nasi przeciwnicy w pierwszej kolejce przegrali na wyjeździe z Chrobrym II Głogów w stosunku 2:0.

Zestaw par drugiej kolejki IV ligi dolnośląskiej:

Sobota (22.08.2015)
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Ślaskie godzina 13:00