Zapowiedź sobotnio-niedzielnych spotkań!

W najbliższy weekend swoje spotkania rozegrają wszystkie grupy rozgrywkowe. Po raz pierwszy w tym sezonie na boiskach zameldują się orlicy, młodzicy i juniorzy młodsi.

W sobotę (6.09.) jako pierwsi na boisko wybiegną trampkarze, którzy będą chcieli zrehabilitować się za porażkę na inaugurację rozgrywek. Podopieczni trenera Przemysława Achrema na własnym boisku rozegrają spotkanie ze Śleżą Ciepłowody, początek spotkania o godzinie 11:00. W poprzedniej kolejce nasi rywale ulegli u siebie Sparcie Ziębice aż 0:15.

Równolegle swoje pierwsze spotkanie rozegra drużyna młodzików, która na wyjeździe będzie rywalizowała z Pogonią Duszniki Zdrój.

O godzinie 13:00 po raz pierwszy w tym sezonie na boisku zameldują się juniorzy młodsi, którzy podejmą u siebie Orlęta Krosnowice.

Następnie o godzinie 15:30 na boisko przy Centrum Turystyczno-Sportowym w dzielnicy Słupiec wybiegnie drużyna seniorek, która rozegra pierwsze spotkanie przed własną publicznością. Piłkarki w drugiej kolejce III ligi kobiet podejmą drużynę Polonii-Stali Świdnica. Rywalki noworudzianek w pierwszej kolejce bezbramkowo zremisowały u siebie z POLBOTO Grom Udanin.

Ostanie sobotnie spotkanie rozegrają seniorzy, którzy o godzinie 16:00 wybiegną na boisko zespołu Karoliny w Jaworzynie Śląskiej. W dotychczas rozegranych czterech kolejkach piłkarze z Jaworzyny zdołali zgromadzić tylko jeden punkt, remisując w pierwszej kolejce z Iskrą Jaszkowa Dolna.

Mecze Karoliny wg kolejek:
1. Karolina Jaworzyna Śląska - Iskra Jaszkowa Dolna 2:2
2. Victoria Świebodzice - Karolina Jaworzyna Śląska 2:1
3. Karolina Jaworzyna Śląska - Nysa Kłodzka 0:2
4. Polonia-Stal II Świdnica - Karolina Jaworzyna Śląska 2:1

W niedzielę (7.09) rozgrywki zainaugurują najmłodsi zawodnicy naszego klubu. Drużyna orlików prowadzona przez trenera Piotra Paska pojedzie do Kłodzka na spotkanie z miejscowym Orlikiem.

O 13:30 na boisku w Bielawie zameldują się juniorzy starsi, którzy rozegrają spotkanie z miejscową Bielawianką w ramach trzeciej kolejki ligi okręgowej juniorów. W dotychczas rozegranych dwóch kolejkach piłkarze z Bielawy zgromadzili cztery punkty.

Mecze Bielawianki wg kolejek:

1. Bielawianka Bielawa - Nysa Kłodzko 3:2
2. Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa 3:3