Juniorzy młodsi górą w derbach

Juniorzy Młodsi KS Piast Nowa Ruda pokonali 2-0 Nysę Kłodzko po bramkach Krystiana Bolka oraz Patryka Janusza.

Całe spotkanie pomiędzy KS Piast Nowa Ruda a Nysą Kłodzko było wyrównane - liczyły się głównie detale. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 38. minuty spotkania, kiedy to Krystian Bolek wygrał starcie sam na sam z bramkarzem.

W drugiej połowie piłkarze Nysy Kłodzko mieli szansę na wyrównanie. Sędzia podyktował rzut karny po zagraniu ręką przez Łukasza Słabowskiego, ale doskonałą paradą popisał się Wojciech Banach. W doliczonym czasie gry padła jeszcze jedna bramka dla Piasta - tym razem sytuacji sam na sam nie zmarnował Patryk Janusz.

Nysa Kłodzko 0-2 KS Piast Nowa Ruda